>>Blog je zrušen!

Lidi jsem přeztěhovaný i s downama: >>TADY<<

Online chat -

>>TADY<<

>Ptej se!!

Leden 2009

Mé new SBéčko

29. ledna 2009 v 17:58 | Majky

Ahojky , Chtěla sem vám říct žhe mám nowé SBéčko!! Kde ho nadete? Pod menum uplně dole zajmavé odkazy tam sou má SBéčka... Ano určitě se na to koukněte je to moots hezkký blog... Díky a mějte se..

Diplomek pro Tewinku

28. ledna 2009 v 17:49 | Majky

Asi končíím..

28. ledna 2009 v 17:43 | Majky
Ahoj.. Mno tedy to sem netušila žhe je můj blog taková zpropadačka.. Nikdo sem nechodí... Soutěže nesou plnný...Žádnný komentáře... Néé.. :-(

Rtěnky..

25. ledna 2009 v 13:46 | Majky
Sims 2 Lips Plump and GlossySims 2 Lips Plump and Glossy - Berry
Sims 2 Lips Plump and Glossy - RedSims 2 Lips Plump and Glossy - Razz
Sims 2 Lips Plump and Glossy - DeepSims 2 Lips Plump and Glossy - Ice
Download Complete Set

Tady máte nějaké náhrdelníky...

25. ledna 2009 v 13:37 | Majky

donna quotidiano1"


The Sims 2 Accessories

Moe první rozdílová soutěž.- Uzavřená

25. ledna 2009 v 13:12 | Majky

Tak a takhle dopadl mů dobrý nápad na soutěž kterou jsem nikdy neviděla.. Je to o doplom prvních 5 ho dostanou! O co go? Nejdi 10 rozdílů.. Hodně zábavy.. :-)

Obrázky ze hry The sims 3

25. ledna 2009 v 13:01 | Majky
Ahojky.. Tady mám provás pár obrázků které jsem našla ,--TaDy--, Wauu.. Takhle asi budou vypadat budovy..Všiměte si žhe je modrá lišta stejnná... :-) Nejspííš budeme chodit se simíkama sami do města bez taxi..Nebo nás tam zaveze jako do města Např. Praha na na Václavské naměstí.. :-D Tady jsou simíci na pikniku... Všimněte se žhe je vzadu moře..:-) Huztýý... Takhle asi budou něak vypadat simííci......... POkračování? MožNá Bude...


Reklama.. na moü miss sims..

21. ledna 2009 v 21:23 | Majky
Hlasute plsky TaDy...http://enjoyed.blog.cz/0901/miss-the-sims2-2008-finale

Tady máte něco o The sims3

21. ledna 2009 v 21:12 | Majky
The sims3

Co kdybyste museli prožít celý svůj život na jednom místě... a poté najednou mohli vyjít ven a zamířit kamkoli ve vašem sousedství...

V The Sims 3 můžete odstartovat existenci svých skutečně originálních Simíků v otevřeném prostředí plném života, které začíná hned za prahem jejich dveří! Svoboda pohybu a činností v The Sims 3 vám přinese nekonečné množství možností a nepřestane překvapovat nečekanými momenty příjemných i nemilých překvapení.

Novinka - objevujte živé okolní prostředí bez hranic

Vaši Simíci se mohou kdekoli volně pohybovat, navštěvovat obydlí sousedů a objevovat své okolí. Mohou také vyrazit do centra města na sraz s přáteli, potkat nové známé v parku nebo náhodně narazit na ulici kolegu z práce. A pokud se Simíci objeví v pravý čas na pravém místě, kdo ví, co se může stát?

Nový nástroj Vytvoř si Simíka

S novým, jednoduše ovladatelným editorem máte k dispozici neomezené množství vlastních úprav pro vznik naprosto originálního Simíka. Rozhodněte si o tom, jakou bude mít váš Simík postavu - štíhlou, plnoštíhlou, nebo to bude svalovec? Zvolte také vzhled jeho obličeje, odstín pleti, barvu vlasů a jejich střih, tvar a barvu očí a konečně i oblečení a další doplňky.

Vytvářejte zcela jedinečné Simíky


Udělejte si Simíky, kteří vypadají jako vy, nebo vaši známí. Zbrusu nový nástroj Vytvoř si Simíka se ovládá velmi jednoduše a je výkonnější, než kdykoli předtím. Jeho prostřednictvím si zcela podle vlastních představ upravíte nejen Simíkův vzhled, ale také jeho povahové rysy.
Pohrajte si s každým detailem Simíkovy tváře, upravte barvu jeho vlasů, vyberte odstín pleti a určete mnoho dalších rysů tak, aby na konci vznikla realisticky vyhlížející postava. Poté ji oblečte podle poslední módy a případně přidejte makeup a různé doplňky. Štíhlí, plnoštíhlí, svalnatí a všechno možné mezi tím - tvoření Simíků nebylo ještě nikdy tak jednoduché!
Pomocí revolučního systému povahových vlastností zformujte charakter svých Simíků. Na výběr máte z desítek různých rysů, přičemž lze vzájemně kombinovat až pět najednou a vytvořit tak pestrý zástup obyvatel vašeho okolí. Uděláte idealistického a tvořivého snílka, jenž čas od času v záchvatu bezhlavé odvahy rád zariskuje? Nebo snad přehlíživou, chladnou, ale zároveň krásnou dívku z vyšších vrstev, jejímž nejniternějším tajemstvím je skrytá genialita? Je to jen ve vašich rukách.
No a více se dozvíte na www.thesims3.com
Aktualita!!!:The sims 3 výjde již 20.2.2009 což je vlastně zachvíli.
Tady je pár uplně nových obrázků:

Muj další diplomek...

21. ledna 2009 v 15:22 | Majky

Jéé tady mám další diplomek...Z výběrovky...


Tady sem si dowolila pro vás připravit 3 wtípky..

20. ledna 2009 v 19:01 | Majky
V jedné rodině se narodila čtyřčata. Jde kolem kočka a pod vousy pronese: "To jsem zvědavá, kolik jich utopí...""Miláčku, dnes spolu prožijeme noc plnou vášně." Slibuje manžel.

"Opravdu? Tak mě prosím tě vzbuď, až to bude za námi.""Cože? Ty bys chtěl jít do večerního klubu na striptýz?"
Diví se manželka.

"A když ti doma říkám já, že nemám co na sebe, tak tě to vůbec nezajímá""Cože? Ty bys chtěl jít do večerního klubu na striptýz?"
Diví se manželka.


Vyhlášení miss

19. ledna 2009 v 19:30 | Majky
Takže sem vyhlásila Soutěž miss sims a vítěz je... :-)Martinka.... Blahopřeji a Obě finalistky dostanou diplom... Diplomy? Ty vám pošlu ... a kdo se chce kouknou... ZDE www.thesims-n-t.blog.cz www.enoyded.blog.cz

Dalšíí soutěž-Selhala

18. ledna 2009 v 21:07 | Majky
Takže toto už neplatí steně to skoro nikdo nezkusil.. Byli to zrz A téra má diplomAhoj o co se jedná? Je to taková typovačka skuz si typnout jaký má simka vlasy..?? Prvních 5 co si typnou správně dostanou Diplom... Tak šup..

Diplomek od Niki

18. ledna 2009 v 21:06 | Mrs.Nicky

Diplom pro Martinku

18. ledna 2009 v 19:20 | Majky

Vánočníí

10. ledna 2009 v 18:28 | Majky
1.Vianočný koláč